Pozemok Partizánska Lupča okres Liptovský Mikukáš

  • Bez názvu.png

5,- €/m2

+DPH, vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (1 fotografií)

Center Reality.sk Vám dáva do pozornosti investičný pozemok, ktorý sa nachádza v katastri obce Partizánska Ľupča, okres Liptovský Mikuláš. Obec Partizánska Ľupča je vzdialená 16 km od mesta Liptovského Mikuláša, čo prestavuje necelých 15 minút jazdy autom. Obec Partizánska Ľupča je obec v tichej časti prírody, obklopená nedotknutou prírodou s veľkým potenciálom nie len pre rozvoj cestovného ruchu.

Pozemok má výmeru viac ako 48,4 ha, ktorá je rozložená do tvaru obdĺžnika. Plocha pozemku je v celku, bez trhlín, pričom je prevažne rovinatý alebo s primeraným stúpaním, na ktorého každej časti je možná akákoľvek realizácia. Pozemok ohraničujú lesné pásy a potôčiky po dlhých stranách pozemku. Z krátkych strán sa po celej dĺžke tiahnu prístupové cesty.

Rozmery 1200m x 420m.

K predmetnému pozemku je prístup po obecnej komunikácii z obce Malatíny, ako aj spevnená cesta z obce Partizánska Ľupča, ktorej sú riadne právne evidované na katastri nehnuteľností, vlastníkom je Slovenská republika, teda pri myšlienke investície do cesty respektíve budovania inžinierskych sietí je možné tieto náklady daňovo uznať.

Celý pozemok sa nachádza v platnom územnom pláne obce Partizánska Ľupča, pričom pozemky majú slúžiť na rekreáciu a cestovný ruch s možnosťou zástavby. Zástavba územným plánom obce Partizánska Ľupča je určená na 40%.

Inžinierske siete je možné vybudovať z obce Malatíny ako aj z obce Partizánska Ľupča, ktoré prisľúbili maximálnu súčinnosť. V blízkosti pozemku stojí vodárnička, z ktorej je možné ekonomicky vybudovať prípojky vody.

Stredoslovenské elektrárne a Liptovská vodárenská spoločnosť, inžinierske siete vybudujú na svoje náklady, pokiaľ bude na pozemku umiestených aspoň 5 samostatne odberných objektov.

V blízkosti predmetného pozemku sa nachádza termálny vrt, ktorý je riadne pripravený na ďalšiu napríklad rekreačnú realizáciu respektíve výstavbu.

Predmetný pozemok je vzdialený
- od Liptovského Mikuláša 14 km (13 minút)
- od Thermal Park Bešeňová 7,5 km (8 minút)
- Vjazd/výjazd diaľnica D1 6,5 km (7 minút)
- od Ružomberka 14,5 km (13 minút)
- JASNA 30 km (33 minút)
- cez Lazisko – Paučiná Lehota 17 km (20 minút)
- Malino Brdo RK 19 km (20 minút)
- od AQUAPARK Tatralandia 18 km (17 minút)

- Letná sezóna – turistika, rekreácia v prírode,, v budúcnosti golfové ihrisko obec Dúbrava (územné plánovanie dokončené) v blízkosti vodná nádrž Liptovská Mara, Thermal Park Bešeňová, Thermal Park Tatralandia

-Zimná sezóna – Lyžiarske strediská JASNA, Malino Brdo RK, Liptovský Ján, Závažná Poruba, Žiar.

- Nákupné strediská Liptovský Mikuláš (RGB Liptov, StopShop….), Poprad (FORUM, MAX...)
- HAPPY END Jasná, Humno Tatranská Štrba, Route 66 Litpovský Mikuláš, LIFE club Liptovský Mikuláš.

- Historické centrum Liptovský Mikuláš, kultúrne leto Litptovský Mikuláša
- kompletné služby v meste Liptovský Mikuláš, zábavné parky, podniky,
Zoo, Tarzánia, Vila Betulla (najväčší detský areál na slovensku) Hurican Factory, adrenalínové športy, zimné štadióny (Liptovský Mikuláš)

Cena za pozemok je 5 Eur/m2 bez DPH.

Bližšie informácie a podrobnú dokumentáciu Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 754 481 alebo na e-maile: tomashelbich@centerreality.sk.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

vrátane provízie

193600

484000 m²

osobné

aktívne

rovina

0907754481

poslať správu

Slovensko

Liptovský Mikuláš

Partizánska Ľupča

.

 

osobné

Pozemky - komerčné

predaj

logo

0907754481
0907 754 481
tomashelbich@centerreality.sk
www.centerreality.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Tomáš  Helbich

Tomáš Helbich

Telefón: 0907754481
E-mail: tomashelbich@centerreality.sk

všetky realitné ponuky makléra