Nové ! Rodinný dom na predaj, Bánovce nad Bebravou - Novostavba

  • image022_resize (2) – kópia.jpg
  • Bez názvu – kópia.png
  • image022_resize (2).jpg

126.000,- €

Novostavby na predaj !

Zobraziť fotogalériu (3 fotografií)

Center Reality.sk - ponúka na predaj rodinný dom - novostavbu, ktorá sa nachádza v blízkom okolí Bánoviec nad Bebravou. Rodinný dom typu bungalov je nízko energetický, postavený je v novo vybudovanej štvrti rodinných domov. Okolie aj pozemok na ktorom sa dom nachádza je rovinaté a slnečné, čo je veľkou výhodou bývania. Prístupová cesta je upravená a prístup po nej majú iba obyvatelia novo vystavanej štvrte.

Práve ponúkaný rodinný dom je 4 izbový. Bude dohotovený do stavu holodom. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, ktorá je prepojená s obývacou izbou, 3 izieb, samostatnej toalety, kúpeľne, šatníka, špajze, technickej miestnosti. Z obývacej izby je východ na terasu.

Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe približne 520 m2, zastavaná plocha je 120 m2 a úžitková 100 m2. Postavený je z Porfixu, je zateplený a vykurovaný podlahovým elektrickým kúrením. Okná sú plastové. Napojený je na inžinierske siete verejný vodovod, elektrickú energiu,odpad zvedený do septiku.

V ponuke máme na predaj aj iné rodinné domy v blízkom okolí Bánoviec nad Bebravou. Preto je tu možnosť výberu zo širšej ponuky Rodinných domov - Novostavieb s rôznou veľkosťou pozemkov. Od veľkosti pozemku sa odvíja aj predajná cena domu a to je v rozmedzí od 126 000 až do 128 000 Eur.

Čo dodať ?

Ak uvažujete nad kúpou rodinného domu máte jedinečnú príležitosť vybrať si s našej najnovšej ponuky ! Dom je postavený v tichej lokalite, disponuje dobrým dispozičným riešením a v blízkosti je dostupná všetká potrebná základná občianska vybavenosť. Do okresného mesta Bánovce nad Bebravou sa dostaneme za pár minút cesty autom.

Isto treba vidieť a posúďte sami, výhody tohto bývania, ktoré sa Vám kúpou tejto nehnuteľnosti ponúkajú.

Ak Vás moja ponuka zaujala, tak ma prosím kontaktujte na tel. čísle 0907 720 633 , na ktorom Vám poskytnem ďalšie bližšie informácie , alebo na E - mail mariadvoncova@centerreality.sk

V prípade kúpi nehnuteľnosti na úver Vám poskytnem všetky výhodné informácie a všetko ohľadom kúpi pomôžem vybaviť k Vašej maximálnej spokojnosti.Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

1

4

120 m²

520 m²

100 m²

osobné

holopriestor

aktívne

verejný vodovod

230/400V

septik

áno

áno

nie

áno

plastové

rovina

0907720633

poslať správu

Slovensko

Bánovce nad Bebravou

Bánovce nad Bebravou

 

osobné

Rodinný dom - novostavba

predaj

logo

0907754481
0907 754 481
tomashelbich@centerreality.sk
www.centerreality.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Mária  Dvončová

Mária Dvončová

realitná maklérka, marketing

Telefón: 0907720633
E-mail: mariadvoncova@centerreality.sk

všetky realitné ponuky makléra