recenzie

Dobrý deň pán Katrinec,


Ďakujem Vám veľmi pekne za zabezbečenie predaja nášho rodičovského domu vo Vysokej. Ste veľmi dobrý odborník, úctivý, ústretový,nápomocný v každej obasti, doporučujem aj ďalším klientom, aby využili Vaše služby. S úctou Bc. Anna Hromadová


 


Chceli by sme sa poďakovať pánovi Romanovi Katrincovi za perfektne odvedenú prácu pri predaji nášho rodinného domu v obci Ladzany. Žiadne stretnutie s Vami počas celého obdobia nebolo nudné a obťažujúce. Prajeme Vám veľa úspechov v práci a mnoho spokojných klientov. S pozdravom ľubor Kubica.


 


Srdečne ďakujeme pánovi Romanovi Katrincovi zo spoločnosti CenterReality za profesionálny a ústretový prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Bánskej Štiavnici. Všetko prebehlo hladko, rýchlo a bezchybne. Služby pána Katrinca odporúčame a určite sa na neho obrátime aj v budúcnosti. Spokojní klienti rodina Valčeková


 


So službami pani Dvončovej sme boli veľmi spokojní. Stretnutia s ňou boli vždy príjemné a priateľské. Je skutočne odborník vo svojej profesii a nápocná v každéj chvíľi - spokojná klienta Machálková


 


Sme veľmi spokojni s realitnou kanceláriou CenterReality. Veľká vďaka patrí pani Dvončovej a pánovi Helbichovi, ich prístup bol od začiatku spoločnéj komunikácie pri predaji našej nehnuteľnosti vysoko profesionálny a ústretový. Ďakujeme veľmi pekne a veríme,že Vaše služby ešte určite využijeme pri prípadnom predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti. Spokojni klienti - rodina Oršulová


 


Som veľmi spokojná s pani Dvončovou, bola veľmi ústretová, milá a pohotová. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu. spokojný klient - pani Krasulová.


 


Spokojný nad očakávania. Výborná komunikácia, spolupráca, ochota, ústretovosť i napriek ťažkostiam, ktoré sa počas predaja vyskytli. Spokojný klient - Dušan Nižnanský.


 


Po viacerých stretnutiach s pani Dvončovou som bola vždy milo prekvapená  s jej jednaním, či už so mnou alebo s predávajúcimi. Vždy vedela poradiť, pomôcť a tiež porozprávať. Môžem ju ďalej len odporúčať ďalším klientom. Keby všetci takto spolupracovali s klientami svet by bol hneď lepší. Moc jej ďakujem. Spokojný klient - Lucia Dvončová


 


Predaj nehnuteľnosti prebehol v spokojnosti s realitnou maklerkou pani Dvončovou sa všetko vykomunikovalo úspešne zo všetkých strán. Spokojný klient - Martin Šramka


 


Ďakujeme za úspešné vybavenie predaja našej nehnuteľnosti. Za dobrú spolupráca s pani Dvončovou  jej trpezlivosť a ochotu spokojný klient - Ľubomíra Jedináková


 


Dobrá spolupráca, dobrá komunikácia a ochota. Trpezlivosť celého tímu realitnej kancelárie na nás veľmi dobre pôsobil. Vrelo odporučam CenterReality aj kvôli prehľadnéj stránke. Spokojný klient Tomáš Belis.


 


Celková spokojnosť,dobrá spolupráca, pocit istoty. V budúcnosti budem vrelo odporúčať služby pani Dvončovej a realitnej kancelárie CenterReality aj svojim známim. Ďakujem veľmi pekne. Spokojny klienť Oľga Grmanová.


 


Boli sme spokojní s vašou prácou pri predaji našej nehnuteľnosti rodinného domu v Čereňanoch. Klient Kocmálová


 


Som maximálne spokojný s profesionalitou pani maklérky p. Dvončovej po celu dobu predaja som nemal ani jednu výhradu či námietku. S pozdravom Mada Martin.


 


Spolupráca prebiehala bez komplikácii pri predaji môjho bytu. Maximálna spokojnosť. Kunovský Juraj


 


Profesionálny prístip a diplomatické vysupovanie s pozdravom spokojný klient Ďuriš Peter.


 


Cez Realitnú kanceláriu Center Reality predávame prvý krát. S prácou maklérky sme spokojní. Pani Dvončová je veľmi ochotná, milá a prispôsobivá ku všetkým požiadavkám zákazníka. Určite aj v budúcnosti ak budeme potrebovať realitné služby sa obrátime na realitnú kanceláriu Center Reality.


spokojná klientka Uhliarová Helena


 


Chceme poďakovať vašej realitnej agenture Center Reality.sk s ktorou sme s priateľom nesmierne vďační a spokojní.Vaša práca je precízna, rýchla,dôveryhodná.Spokojnosť z každej strany a hlavne pani Márii Dvončovej veľká vďaka za prístup priateľská komunikácia, veľmi milá pani a láskavý prístup. Odporúčať ju budeme našim známym a okoliu.


Ešte raz veľké Ďakujeme S pozdravom vaši spokojní klienti Mališka Dominik a Tomíková Barbora


 


Bola som veľmi spokojná s prístupom p. maklérky Dvončovej. Ustretovosť, ochota a osobný prístup,tak by som charakterizovala našu spoluprácu. Prajem veľa úspešných obchodov s nehnuteľnostami a nech sa Vám darí. 


S pozdravom Dana Škarbáková.


 


So službami Vašej realitnej kancelárie sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme s pozdravom Anna Dodoková.


 


Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom, promtným riešením v samotnej veci. Ďakujem veľmi pekne s pozdravom PhDr Andrej Benkovič.


 


Vážený pán Roman Katrinec, touto cestou by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať za profesionálne služby makléra pri predaji môjho domu v Pukanci. S Vašou prácou som bola nadmieru spokojná, preukázali ste profesionálny prístup k zákazníkom a vo finále zabezpečili s veľkou precíznosťou všetky doklady potrebné k predaju. Ešte raz vyjadrujem veľkú spokojnost a želám Vám veľa uspechov v práci a osobnom živote.


S prieteľkým pozdravom Tatiana Rumanová


 


Dobrý deň prajem pán Roman Katrinec, rád by som vyjadril poďakovanie a širokú spokojnosť s Vašimi službami. Profesionalita mi napadne ako prvé a neustále sa opakujúce slovo vo vzťahu k Vám. Tá bola cítiť najmä v záverečnéj fáze,keď s nadhľadom a vopred pripravený ste dotiahli veci k poslednému úkonu,čo nezvykáva byť štandardom, ešte raz ďakujem. 


S pozdravom Ing. jozef Simonics 


 


Vážená spoločnosť Center Reality.


Síce s oneskorením ale predsa. Kupovala som rodinný dom v Pukanci pred pol rokom, resp.hľadala som niečo úplne iné. Lenže práve profesionalita Vášho makléra pána Romana Katrinca spôsobila v mojich myšlienkach zásadny prevrat. Jeho prirodzená nenútenosť a milý prístup ma samu donútili premýšlať ináč. Ďakujem,že som ho mohla nájsť. Verím,že aj Vašej firme prináša rovnaký úsudok.


S pozdravom Adriana Cichá