recenzie

Priznám sa, že naše hodnotenie sa nerodilo ľahko a už vôbec nie rýchlo a to z jediného dôvodu. Nechceli sme, aby naše vyjadrenie vyznelo pod vplivom úspešné zrealizovaného obchodu ako klišé, či nedajbože lacno. Pravdou však je, že počas celého predaja sa nám dostalo profesionálnej starostlivosti pani Dvončovej. Celým obchodom nás previedla s vysokou starostlivosťou, berúc do úvahy naše potreby a požiadavky sa jej podarilo nás napasovať na možnosti trhu a doviesť celú transakciu do úspešného konca, kde verím všetky zúčastnené strany boli spokojné. Naša určite :-) Môžeme spoločnost CenterReality len doporúčať.

S pozdravom Filip Torma, Beslite Group a.s

 

 

So službami pani Dvončovéj sme boli spokojní. Bola veľmi ochotná, ústretová a prejavila ľudský prístup k práci s klientom. Komunikácia s vedením realitnej kancelárie,bola náročnejšia,ale o to precíznejšia.

S pozdravom Lukáš a Petra Dzianoví

 

So službami pani Dvončovéj som bola nadmieru spokojná. Jej obetavý prístup smeruje ku spokojnosti klienta. 

S úctou Emília Šaková

 

Ďakujem, za ústretovosť a rýchlosť pri vybavovaní predaja mojej nehnuteľnosti.Srdečne poďakovanie pani márii Dvončovej a pánu Tomášovi Helbichovi.

S pozdravom spokojny klient Rastislav Ševčík :-)

 

Boli sme veľmi spokojní s predajom našej nehnuteľnosti a prístupu k danej situácii pri predaji. Poďakovanie patri celému tímu spoločnosti Center Reality a zvlášť pani Márii Dvončovej za ústretovosť. 

 S pozdravom Jonek Marian a Kováčik Martin

 

Potrebujete predať nehnuteľnosť - byt, pozemok? 

Odporúčam Center Reality.sk.Pracujú perfektne, rýchlo a spoľahlivo od A do Z. Veľmi oceňujem prácu a ústretovosť P. Márie Dvončovéj,za jej prístup k riešeniu problémov týkajúcich sa predaja.

S pozdravom Vladimír Jančich s rodinou.

 

Komunikácia s pani Dvončovou perfektná, veľmi spoľahlivá a ústretová. Som maximálne spokojný s jej realitnými službami.

S pozdravom Švajlenka Jozef

 

Vysoká spokojnosť s prácou realitnéj maklérky p.Dvončovej. Čo bolo povedané a dohodnuté bolo aj splnené - dodržané. Stav nehnuteľnosti bol reálny a nebolo nič zamlčané. 

Ďakuejm ešte raz Roman Pagáč

Sme veľmi spokojni s realitnou kanceláriou CenterReality. Veľká vďaka patrí pani Dvončovej a pánovi Helbichovi, ich prístup bol od začiatku spoločnéj komunikácie pri predaji našej nehnuteľnosti vysoko profesionálny a ústretový. Ďakujeme veľmi pekne a veríme,že Vaše služby ešte určite využijeme pri prípadnom predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti. Spokojni klienti - rodina Oršulová


 


Som veľmi spokojná s pani Dvončovou, bola veľmi ústretová, milá a pohotová. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu. spokojný klient - pani Krasulová.


 


Spokojný nad očakávania. Výborná komunikácia, spolupráca, ochota, ústretovosť i napriek ťažkostiam, ktoré sa počas predaja vyskytli. Spokojný klient - Dušan Nižnanský.


 


Po viacerých stretnutiach s pani Dvončovou som bola vždy milo prekvapená  s jej jednaním, či už so mnou alebo s predávajúcimi. Vždy vedela poradiť, pomôcť a tiež porozprávať. Môžem ju ďalej len odporúčať ďalším klientom. Keby všetci takto spolupracovali s klientami svet by bol hneď lepší. Moc jej ďakujem. Spokojný klient - Lucia Dvončová


 


Predaj nehnuteľnosti prebehol v spokojnosti s realitnou maklerkou pani Dvončovou sa všetko vykomunikovalo úspešne zo všetkých strán. Spokojný klient - Martin Šramka


 


Ďakujeme za úspešné vybavenie predaja našej nehnuteľnosti. Za dobrú spolupráca s pani Dvončovou  jej trpezlivosť a ochotu spokojný klient - Ľubomíra Jedináková


 


Dobrá spolupráca, dobrá komunikácia a ochota. Trpezlivosť celého tímu realitnej kancelárie na nás veľmi dobre pôsobil. Vrelo odporučam CenterReality aj kvôli prehľadnéj stránke. Spokojný klient Tomáš Belis.


 


Celková spokojnosť,dobrá spolupráca, pocit istoty. V budúcnosti budem vrelo odporúčať služby pani Dvončovej a realitnej kancelárie CenterReality aj svojim známim. Ďakujem veľmi pekne. Spokojny klienť Oľga Grmanová.


 


Boli sme spokojní s vašou prácou pri predaji našej nehnuteľnosti rodinného domu v Čereňanoch. Klient Kocmálová


 


Som maximálne spokojný s profesionalitou pani maklérky p. Dvončovej po celu dobu predaja som nemal ani jednu výhradu či námietku. S pozdravom Mada Martin.


 


Spolupráca prebiehala bez komplikácii pri predaji môjho bytu. Maximálna spokojnosť. Kunovský Juraj


 


Profesionálny prístip a diplomatické vysupovanie s pozdravom spokojný klient Ďuriš Peter.


 


Cez Realitnú kanceláriu Center Reality predávame prvý krát. S prácou maklérky sme spokojní. Pani Dvončová je veľmi ochotná, milá a prispôsobivá ku všetkým požiadavkám zákazníka. Určite aj v budúcnosti ak budeme potrebovať realitné služby sa obrátime na realitnú kanceláriu Center Reality.


spokojná klientka Uhliarová Helena


 


Chceme poďakovať vašej realitnej agenture Center Reality.sk s ktorou sme s priateľom nesmierne vďační a spokojní.Vaša práca je precízna, rýchla,dôveryhodná.Spokojnosť z každej strany a hlavne pani Márii Dvončovej veľká vďaka za prístup priateľská komunikácia, veľmi milá pani a láskavý prístup. Odporúčať ju budeme našim známym a okoliu.


Ešte raz veľké Ďakujeme S pozdravom vaši spokojní klienti Mališka Dominik a Tomíková Barbora


 


Bola som veľmi spokojná s prístupom p. maklérky Dvončovej. Ustretovosť, ochota a osobný prístup,tak by som charakterizovala našu spoluprácu. Prajem veľa úspešných obchodov s nehnuteľnostami a nech sa Vám darí. 


S pozdravom Dana Škarbáková.


 


So službami Vašej realitnej kancelárie sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme s pozdravom Anna Dodoková.


 


Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom, promtným riešením v samotnej veci. Ďakujem veľmi pekne s pozdravom PhDr Andrej Benkovič.