recenzie

Priznám sa, že naše hodnotenie sa nerodilo ľahko a už vôbec nie rýchlo a to z jediného dôvodu. Nechceli sme, aby naše vyjadrenie vyznelo pod vplivom úspešné zrealizovaného obchodu ako klišé, či nedajbože lacno. Pravdou však je, že počas celého predaja sa nám dostalo profesionálnej starostlivosti pani Dvončovej. Celým obchodom nás previedla s vysokou starostlivosťou, berúc do úvahy naše potreby a požiadavky sa jej podarilo nás napasovať na možnosti trhu a doviesť celú transakciu do úspešného konca, kde verím všetky zúčastnené strany boli spokojné. Naša určite :-) Môžeme spoločnost CenterReality len doporúčať.

S pozdravom Filip Torma, Beslite Group a.s

 

 

So službami pani Dvončovéj sme boli spokojní. Bola veľmi ochotná, ústretová a prejavila ľudský prístup k práci s klientom. Komunikácia s vedením realitnej kancelárie,bola náročnejšia,ale o to precíznejšia.

S pozdravom Lukáš a Petra Dzianoví

 

So službami pani Dvončovéj som bola nadmieru spokojná. Jej obetavý prístup smeruje ku spokojnosti klienta. 

S úctou Emília Šaková

 

Ďakujem, za ústretovosť a rýchlosť pri vybavovaní predaja mojej nehnuteľnosti.Srdečne poďakovanie pani márii Dvončovej a pánu Tomášovi Helbichovi.

S pozdravom spokojny klient Rastislav Ševčík :-)

 

Boli sme veľmi spokojní s predajom našej nehnuteľnosti a prístupu k danej situácii pri predaji. Poďakovanie patri celému tímu spoločnosti Center Reality a zvlášť pani Márii Dvončovej za ústretovosť. 

 S pozdravom Jonek Marian a Kováčik Martin

 

Potrebujete predať nehnuteľnosť - byt, pozemok? 

Odporúčam Center Reality.sk.Pracujú perfektne, rýchlo a spoľahlivo od A do Z. Veľmi oceňujem prácu a ústretovosť P. Márie Dvončovéj,za jej prístup k riešeniu problémov týkajúcich sa predaja.

S pozdravom Vladimír Jančich s rodinou.

 

Komunikácia s pani Dvončovou perfektná, veľmi spoľahlivá a ústretová. Som maximálne spokojný s jej realitnými službami.

S pozdravom Švajlenka Jozef

 

Vysoká spokojnosť s prácou realitnéj maklérky p.Dvončovej. Čo bolo povedané a dohodnuté bolo aj splnené - dodržané. Stav nehnuteľnosti bol reálny a nebolo nič zamlčané. 

Ďakuejm ešte raz Roman Pagáč

Som maximálne spokojný s profesionalitou pani maklérky p. Dvončovej po celu dobu predaja som nemal ani jednu výhradu či námietku. S pozdravom Mada Martin.


 


Spolupráca prebiehala bez komplikácii pri predaji môjho bytu. Maximálna spokojnosť. Kunovský Juraj


 


Profesionálny prístip a diplomatické vysupovanie s pozdravom spokojný klient Ďuriš Peter.


 


Cez Realitnú kanceláriu Center Reality predávame prvý krát. S prácou maklérky sme spokojní. Pani Dvončová je veľmi ochotná, milá a prispôsobivá ku všetkým požiadavkám zákazníka. Určite aj v budúcnosti ak budeme potrebovať realitné služby sa obrátime na realitnú kanceláriu Center Reality.


spokojná klientka Uhliarová Helena


 


Chceme poďakovať vašej realitnej agenture Center Reality.sk s ktorou sme s priateľom nesmierne vďační a spokojní.Vaša práca je precízna, rýchla,dôveryhodná.Spokojnosť z každej strany a hlavne pani Márii Dvončovej veľká vďaka za prístup priateľská komunikácia, veľmi milá pani a láskavý prístup. Odporúčať ju budeme našim známym a okoliu.


Ešte raz veľké Ďakujeme S pozdravom vaši spokojní klienti Mališka Dominik a Tomíková Barbora


 


Bola som veľmi spokojná s prístupom p. maklérky Dvončovej. Ustretovosť, ochota a osobný prístup,tak by som charakterizovala našu spoluprácu. Prajem veľa úspešných obchodov s nehnuteľnostami a nech sa Vám darí. 


S pozdravom Dana Škarbáková.


 


So službami Vašej realitnej kancelárie sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme s pozdravom Anna Dodoková.


 


Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom, promtným riešením v samotnej veci. Ďakujem veľmi pekne s pozdravom PhDr Andrej Benkovič.