recenzie

Mária Dvončová, maklérka v spoločnosti Center Reality vynikala profesionalitou pri prezentovaní vybranej nehnuteľnosti a ústretovosťou pri riešení akéhokoľvek vzniknutého problému. Jej komunikačné schopnosti a obrovská dávka empatie,vytvorili prostredie maximálnej dôvery pri realizácii kúpi nášho domu. Želáme všetko dobré a veľa spokojných klientov. 

Rodina Tryznová 

 

S Vašimi službami sme boli maximálne spokojní, profesionálny, ústretový a milý prístup i komunikácia. Veľké ďakujem hlavne pani Dvončovej.

Spokojní klienti Dekanovci 

So službami pani Dvončovej sme boli veľmi spokojní. Stretnutia s ňou boli vždy príjemné a priateľské. Je skutočne odborník vo svojej profesii a nápocná v každéj chvíľi - spokojná klienta Machálková


 


Sme veľmi spokojni s realitnou kanceláriou CenterReality. Veľká vďaka patrí pani Dvončovej a pánovi Helbichovi, ich prístup bol od začiatku spoločnéj komunikácie pri predaji našej nehnuteľnosti vysoko profesionálny a ústretový. Ďakujeme veľmi pekne a veríme,že Vaše služby ešte určite využijeme pri prípadnom predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti. Spokojni klienti - rodina Oršulová


 


Som veľmi spokojná s pani Dvončovou, bola veľmi ústretová, milá a pohotová. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu. spokojný klient - pani Krasulová.


 


Spokojný nad očakávania. Výborná komunikácia, spolupráca, ochota, ústretovosť i napriek ťažkostiam, ktoré sa počas predaja vyskytli. Spokojný klient - Dušan Nižnanský.


 


Po viacerých stretnutiach s pani Dvončovou som bola vždy milo prekvapená  s jej jednaním, či už so mnou alebo s predávajúcimi. Vždy vedela poradiť, pomôcť a tiež porozprávať. Môžem ju ďalej len odporúčať ďalším klientom. Keby všetci takto spolupracovali s klientami svet by bol hneď lepší. Moc jej ďakujem. Spokojný klient - Lucia Dvončová


 


Predaj nehnuteľnosti prebehol v spokojnosti s realitnou maklerkou pani Dvončovou sa všetko vykomunikovalo úspešne zo všetkých strán. Spokojný klient - Martin Šramka


 


Ďakujeme za úspešné vybavenie predaja našej nehnuteľnosti. Za dobrú spolupráca s pani Dvončovou  jej trpezlivosť a ochotu spokojný klient - Ľubomíra Jedináková


 


Dobrá spolupráca, dobrá komunikácia a ochota. Trpezlivosť celého tímu realitnej kancelárie na nás veľmi dobre pôsobil. Vrelo odporučam CenterReality aj kvôli prehľadnéj stránke. Spokojný klient Tomáš Belis.


 


Celková spokojnosť,dobrá spolupráca, pocit istoty. V budúcnosti budem vrelo odporúčať služby pani Dvončovej a realitnej kancelárie CenterReality aj svojim známim. Ďakujem veľmi pekne. Spokojny klienť Oľga Grmanová.


 


Boli sme spokojní s vašou prácou pri predaji našej nehnuteľnosti rodinného domu v Čereňanoch. Klient Kocmálová


 


Som maximálne spokojný s profesionalitou pani maklérky p. Dvončovej po celu dobu predaja som nemal ani jednu výhradu či námietku. S pozdravom Mada Martin.


 


Spolupráca prebiehala bez komplikácii pri predaji môjho bytu. Maximálna spokojnosť. Kunovský Juraj


 


Profesionálny prístip a diplomatické vysupovanie s pozdravom spokojný klient Ďuriš Peter.


 


Cez Realitnú kanceláriu Center Reality predávame prvý krát. S prácou maklérky sme spokojní. Pani Dvončová je veľmi ochotná, milá a prispôsobivá ku všetkým požiadavkám zákazníka. Určite aj v budúcnosti ak budeme potrebovať realitné služby sa obrátime na realitnú kanceláriu Center Reality.


spokojná klientka Uhliarová Helena


 


Chceme poďakovať vašej realitnej agenture Center Reality.sk s ktorou sme s priateľom nesmierne vďační a spokojní.Vaša práca je precízna, rýchla,dôveryhodná.Spokojnosť z každej strany a hlavne pani Márii Dvončovej veľká vďaka za prístup priateľská komunikácia, veľmi milá pani a láskavý prístup. Odporúčať ju budeme našim známym a okoliu.


Ešte raz veľké Ďakujeme S pozdravom vaši spokojní klienti Mališka Dominik a Tomíková Barbora


 


Bola som veľmi spokojná s prístupom p. maklérky Dvončovej. Ustretovosť, ochota a osobný prístup,tak by som charakterizovala našu spoluprácu. Prajem veľa úspešných obchodov s nehnuteľnostami a nech sa Vám darí. 


S pozdravom Dana Škarbáková.


 


So službami Vašej realitnej kancelárie sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme s pozdravom Anna Dodoková.


 


Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom, promtným riešením v samotnej veci. Ďakujem veľmi pekne s pozdravom PhDr Andrej Benkovič.