recenzie

So službami pani Dvončovéj sme boli spokojní. Bola veľmi ochotná, ústretová a prejavila ľudský prístup k práci s klientom. Komunikácia s vedením realitnej kancelárie,bola náročnejšia,ale o to precíznejšia.

S pozdravom Lukáš a Petra Dzianoví

 

So službami pani Dvončovéj som bola nadmieru spokojná. Jej obetavý prístup smeruje ku spokojnosti klienta. 

S úctou Emília Šaková

 

Ďakujem, za ústretovosť a rýchlosť pri vybavovaní predaja mojej nehnuteľnosti.Srdečne poďakovanie pani márii Dvončovej a pánu Tomášovi Helbichovi.

S pozdravom spokojny klient Rastislav Ševčík :-)

 

Boli sme veľmi spokojní s predajom našej nehnuteľnosti a prístupu k danej situácii pri predaji. Poďakovanie patri celému tímu spoločnosti Center Reality a zvlášť pani Márii Dvončovej za ústretovosť. 

 S pozdravom Jonek Marian a Kováčik Martin

 

Potrebujete predať nehnuteľnosť - byt, pozemok? 

Odporúčam Center Reality.sk.Pracujú perfektne, rýchlo a spoľahlivo od A do Z. Veľmi oceňujem prácu a ústretovosť P. Márie Dvončovéj,za jej prístup k riešeniu problémov týkajúcich sa predaja.

S pozdravom Vladimír Jančich s rodinou.

 

Komunikácia s pani Dvončovou perfektná, veľmi spoľahlivá a ústretová. Som maximálne spokojný s jej realitnými službami.

S pozdravom Švajlenka Jozef

 

Vysoká spokojnosť s prácou realitnéj maklérky p.Dvončovej. Čo bolo povedané a dohodnuté bolo aj splnené - dodržané. Stav nehnuteľnosti bol reálny a nebolo nič zamlčané. 

Ďakuejm ešte raz Roman Pagáč

Chceme poďakovať vašej realitnej agenture Center Reality.sk s ktorou sme s priateľom nesmierne vďační a spokojní.Vaša práca je precízna, rýchla,dôveryhodná.Spokojnosť z každej strany a hlavne pani Márii Dvončovej veľká vďaka za prístup priateľská komunikácia, veľmi milá pani a láskavý prístup. Odporúčať ju budeme našim známym a okoliu.


Ešte raz veľké Ďakujeme S pozdravom vaši spokojní klienti Mališka Dominik a Tomíková Barbora


 


Bola som veľmi spokojná s prístupom p. maklérky Dvončovej. Ustretovosť, ochota a osobný prístup,tak by som charakterizovala našu spoluprácu. Prajem veľa úspešných obchodov s nehnuteľnostami a nech sa Vám darí. 


S pozdravom Dana Škarbáková.


 


So službami Vašej realitnej kancelárie sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme s pozdravom Anna Dodoková.


 


Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom, promtným riešením v samotnej veci. Ďakujem veľmi pekne s pozdravom PhDr Andrej Benkovič.