Predaj, RD - Novostavby - v novej časti - Malé Uherce, Partizánske

  • 12.jpg
  • 16.jpg
  • 11.jpg
  • 15.jpg
  • 14.jpg
  • 13.jpg
  • 99625606.jpg
  • 99625606 (2).jpg

123.500,- €

Novostavby na predaj !!!

Zobraziť fotogalériu (8 fotografií)

Center Reality. sk - ponúka na predaj novostavby rodinných domov. Ponúkané domy sa začínajú stavať v tesnej blízkosti sídliska Šípok Partizánske - časť Razdolie..

V tejto novej časti mesta je plánovaná výstavba 21 rodinných domov + polyfunkčná budova s bytovými jednotkami – všetko sa nachádza v územnom pláne obce Malé Uherce.

Momentálne sú v ponuke na predaj dva typy rodinných domov typu - bungalov.

- 1. Rodinný dom vo veľkosti zastavanej plochy 103.5 m2 / 11,5 x 9 m / - 2 alebo 3 izbový ľubovolne podľa výberu s veľkosťou pozemku 296 m2 v cene od 123 500 Eur.

- 2. Rodinný dom vo veľkosti zastavanej plochy 126 m2 / 14 x 9 m / - 4 alebo 5 izbový ľubovolne podľa výberu s veľkosťou pozemku 387 m2 v cene od 152 550 Eur .

Rodinné domy budú dohotovené do úplného dokončenia. Okná a vstupné dvere budú plastové. Budú dohotovené podlahy v kombinácii dlažba s plávajúcou podlahou. Dohotovená bude kúpeľňa aj toaleta včetne obkladov a batérii. Vykurovanie domu bude možné dvoma spôsobmi a to podlahovým elektrickým kúrením, alebo pomocou krbovej vložky, ktorá nie je zahrnutá v cene domu, domy nebudú mať vybavenú kuchyňu kuchynskou linkou a nebudú namontované svietidlá.To nám aspoň poskytuje možnosť vlastného výberu podľa svojho vkusu.

Domy budú postavené s tehly Porotherm. Stavby budú zateplené. Strecha bude valová pokrytá strešnou krytinou. Pozemok bude oplotený z troch strán bez vstupnej brány. Z obývacej miestnosti, ktorá bude prepojená s kuchyňou bude východ na terasu. Veľkosť terasy bude v šírke rodinného domu a dĺžke 4 m / 36 m2 /, zároveň bude vydláždená zámkovou dlažbou. Zámkovou dlažbou bude vydláždený aj prístupový chodník do domu. Parkovacie miesto pre auto bude vysypané štrkom.

AKÁ JE VÝHODA KÚPI DOMU PRED JEHO DOKONČENÍM ???

- Budúci majiteľ má možnosť si postupne vybrať podľa svojich predstáv podlahy, obklady, prípadne vydláždenie parkovacieho miesta zámkovou dlažbou, alebo jeho prekrytie, ktoré by bolo súčasťou strechy. Možnosť vytvorenia pochôdznej časti pod strechou okolo domu, možnosť napojenia krbu na prieduchy do všetkých miestností, možnosť napojenia klimatizácie. Pri týchto službách sa cena domu bude odvíjať po dohode a podľa výberu daného materiálu.

- Súčasťou projektu je prístupová cesta v šírke 5.5 m, chodník šírky 1.5 m, osvetlenie, vybudovanie inžinierskych sietí.
- Poplatky spojené s prípojkami, poplatky ku kolaudácii, poplatky voči obci si znáša kupujúci.

ĎALŠIE VÝHODY ? ... Rodinný dom - novostavba, lokalita, dispozičné riešenie, nízke náklady na bývanie. V blízkosti škola, škôlka, detské ihrisko, potraviny, obchody, kaviareň, reštaurácia, kostol, autobusové spojenie .

Chcete kúpiť rodinný dom - novostavbu ? ... Práve sa Vám naskytla príležitosť !!! ... V ponuke sú tieto dve budúce novostavby rodinných domov v tichom prostredí blízko mesta Partizánske !!!

Ak Vás moja ponuka zaujala, tak ma prosím kontaktujte !!!

V PRÍPADE ĎALŠÍCH OTÁZOK RADA ODPOVIEM !!!

Možnosť kúpy domu je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru a to priamo v našej kancelárií. Bližšie informácie vám rada poskytne Mária Dvončová tel. 0907 720 633 alebo mariadvoncova@centerreality.sk.Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

103.5 m²

296 m²

osobné

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

nie

áno

áno

vlastné - elektrické

áno

nie

áno

áno

Porotherm

nezariadený

áno

plastové

rovina

0907720633

poslať správu

Slovensko

Partizánske

Malé Uherce

 

osobné

Rodinný dom - novostavba

predaj

logo

0907754481
0907 754 481
tomashelbich@centerreality.sk
www.centerreality.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Mária  Dvončová

Mária Dvončová

realitná maklérka, marketing

Telefón: 0907720633
E-mail: mariadvoncova@centerreality.sk

všetky realitné ponuky makléra